WB 18 LTX BL 115 QUICK Angle Grinder 115mm 18V Bare Unit MPTWB18LTX
Availability: Out of stock
Availability: Out of stock
Product Description
Specification:
No Load Speed: 9,000/min.
Disc Diameter: 115mm
Spindle: M14
Weight: 2.6kg (with battery pack)
| Weight | 3690 g |
|---|---|
| Dimensions | 165 × 400 × 300 mm |