Vulcan Closed Boron Shackle Combination Padlock 40mm HSQVC40CS
Add to basketVulcan Closed Boron Shackle Combination Padlock 40mm HSQVC40CS
Availability: 10 in stock
Availability: 10 in stock
Product Description
Available in open, closed and long shackle variants.
ALL models carry the Squire 10-year guarantee.
CRIMESTOPPERS supported.
Specification:
Type: Closed shackle.
Size: 40mm.
| Weight | 152 g |
|---|---|
| Dimensions | 175 × 42 × 84 mm |