Type A Washer Bright ZP 20mm (Box 100) MEMWAA20Z
Add to basketType A Washer Bright ZP 20mm (Box 100) MEMWAA20Z
Availability: 4 in stock
Availability: 4 in stock
Product Description
Hardness HV 140-250 Washers.
Standard: DIN 125.
These METALMATE® Type A Washers have the following specification:
Size: 20mm
Finish: Bright Zinc Plated
Box Quantity: 100
| Weight | 1700 g |
|---|---|
| Dimensions | 74 × 92 × 128 mm |