Turbo Cut Diamond Blade 230 x 22mm FAIDB230TURB
Add to basketTurbo Cut Diamond Blade 230 x 22mm FAIDB230TURB
Availability: 12 in stock
SKU:
244146
Categories: Diamond, Diamond Discs - Hard & Universal Cutting, Power Tool Accessories
Brand: Faithfull
Weight(kg): 0.636
Barcode: gtin:5023969305981
Part No: GPT23022
Tariff Code: 84679900
Availability: 12 in stock
Product Description
Blade Diameter: 230mm
Bore Size: 22.2mm
Segment Height: 10mm.
| Weight | 636 g |
|---|---|
| Dimensions | 54 × 261 × 275 mm |