TechFast Masonry Screw TORX® Compatible CSK 6.3 x 101mm (Box 100) FORTFMC63101
Add to basketTechFast Masonry Screw TORX® Compatible CSK 6.3 x 101mm (Box 100) FORTFMC63101
Availability: 1 in stock
SKU:
TBFORTFMC63101
Categories: Adhesives - Fixings & Hardware, Composite Panel & Masonry Screws, Screws
Brand: ForgeFix
Weight(kg): 1.604
Barcode: gtin:5028485197935
Part No: TFMSCT63101
Tariff Code: 73181588
Availability: 1 in stock
Product Description
Supplied with a T20 Impact Bit.
Specification:
Size: 6.3 x 101mm
Pack Quantity: Box of 100
| Weight | 1604 g |
|---|---|
| Dimensions | 90 × 182 × 92 mm |