TE-RS 18 Li Power X-Change Rotating Sander 18V Bare Unit EINTERS18LIN
Add to basketTE-RS 18 Li Power X-Change Rotating Sander 18V Bare Unit EINTERS18LIN
Availability: 4 in stock
Availability: 4 in stock
Product Description
Bare Unit, No Battery or Charger Supplied
Specification:
Oscillating Speed: 14,000-22,000/min.
Oscillating Diameter: 2mm
Sanding Paper Size: 125mm
| Weight | 1476 g |
|---|---|
| Dimensions | 188 × 184 × 158 mm |