SteamForce Wallpaper Stripper 2000W 240V WAG2404463
Add to basketSteamForce Wallpaper Stripper 2000W 240V WAG2404463
Availability: 12 in stock
SKU:
TBWAG2404463
Categories: Decorating & Wood Care, Wallpaper Strippers & Steamers, Wallpapering Tools & Consumables
Brand: Wagner
Weight(kg): 2.14
Barcode: gtin:4004025098765
Part No: 2404463
Tariff Code: 84042000
Availability: 12 in stock
Product Description
Specification:
Input Power: 2,000W
Tank: 4 litre
Max. Run Time: 70 min.
Hose Length: 3.7m
| Weight | 2140 g |
|---|---|
| Dimensions | 309 × 220 × 322 mm |