Spare Blades for FAISCRA150LH (Pack 5) FAISCRA150BL
Add to basketSpare Blades for FAISCRA150LH (Pack 5) FAISCRA150BL
Availability: 12 in stock
SKU:
TBFAISCRA150BL
Categories: Decorating - Preparation, Decorating & Wood Care, Paint - Floor & Wall Scrapers
Brand: Faithfull
Weight(kg): 0.056
Barcode: gtin:5023969317496
Part No: 615
Tariff Code: 82119400
Availability: 12 in stock
Product Description
To fit the FAISCRA150LH Heavy-Duty Long Handle Scraper
Blade Width: 150mm (6in)
Pack of 5 in plastic storage tube
| Weight | 56 g |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 231 × 54 mm |