Professional HSS Jobber Drill Bits Pre Pack (2) 5.00mm OL:85mm WL:50mm FAIPP500PRO
Add to basketProfessional HSS Jobber Drill Bits Pre Pack (2) 5.00mm OL:85mm WL:50mm FAIPP500PRO
Availability: 12 in stock
SKU:
97850-uk
Categories: Drill Bits - Metal, Drill Bits & Holesaws, HSS Jobber - Twist Drills for Metal
Brand: Faithfull
Weight(kg): 0.026
Barcode: gtin:5023969269139
Tariff Code: 82075060
Availability: 12 in stock
Product Description
The FAIPP500PRO Professional Jobber Drill Bits have the following specifications:
Diameter: 5.0mm.
Pack quantity: 2.
| Weight | 26 g |
|---|---|
| Dimensions | 161 × 6 × 47 mm |