Professional HSS Jobber Drill Bit Loose 9.50mm OL:125mm WL:78mm FAIJ950PRO
Add to basketProfessional HSS Jobber Drill Bit Loose 9.50mm OL:125mm WL:78mm FAIJ950PRO
Availability: 12 in stock
SKU:
96258-uk
Categories: Drill Bits - Metal, Drill Bits & Holesaws, HSS Jobber - Twist Drills for Metal
Brand: Faithfull
Weight(kg): 0.041
Barcode: gtin:0000000000093
Tariff Code: 82075060
Availability: 12 in stock
Product Description
PLEASE NOTE: These drill bits are priced individually but supplied only in bulk packs. Sizes up to and including 9mm are supplied in 10’s. Larger sizes are supplied in 5’s.
Diameter: 9.5mm
| Weight | 41 g |
|---|---|
| Dimensions | 150 × 30 × 70 mm |