Oval Chain 1.8mm x 10m Polished Brass FAICHOP18
Availability: Out of stock
Availability: Out of stock
SKU:
78931-uk
Brand: Faithfull
Weight(kg): 0.626
Barcode: gtin:5023969255705
Tariff Code: 73158900
Product Description
Supplied in 10m reels.
Link Diameter: 1.8mm.
Link Length: 13mm.
Length: 10m.
| Weight | 626 g |
|---|---|
| Dimensions | 56 × 127 × 128 mm |