M2 Powerbor® Long Cutter 42mm HLL20ABM42
Add to basketM2 Powerbor® Long Cutter 42mm HLL20ABM42
Availability: 4 in stock
SKU:
97253-uk
Categories: Annular Cutters, Other Power Tool Accessories, Power Tool Accessories
Brand: Halls
Weight(kg): 0.03
Barcode: gtin:5033210401744
Part No: 20ABM42
Tariff Code: 84672199
Availability: 4 in stock
Product Description
Each diameter has a maximum cutting depth of 50mm.
Diameter: 42 mm.
| Weight | 30 g |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 95 mm |