HRFM-10 Filemaster Half Round 250mm (10in) BAHHRFM10
Add to basketHRFM-10 Filemaster Half Round 250mm (10in) BAHHRFM10
Availability: 4 in stock
SKU:
87638-uk
Categories: Files, Hand Tools, Handy Files
Brand: Bahco
Weight(kg): 0.196
Barcode: gtin:7311518010898
Part No: HRFM10
Tariff Code: 82031000
Availability: 4 in stock
Product Description
Size: 250mm (10in).
| Weight | 196 g |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 412 × 50 mm |