Heavy-Duty Cable Ties White 9.0 x 1200mm (Pack 10) FAICT1200WHD
Add to basketHeavy-Duty Cable Ties White 9.0 x 1200mm (Pack 10) FAICT1200WHD
Availability: 12 in stock
SKU:
87039-uk
Categories: Adhesives - Fixings & Hardware, Cable Ties & Restraints, Hardware
Brand: Faithfull
Weight(kg): 0.2
Barcode: gtin:5023969267418
Tariff Code: 39269097
Availability: 12 in stock
Product Description
The Faithfull Heavy-Duty Cable Ties have the following specifications:
Colour: White.
Length: 1200mm.
Width: 9mm.
Pack Quantity: 10.
| Weight | 200 g |
|---|---|
| Dimensions | 685 × 27 × 109 mm |