Edge Masking Tape 24mm x 41.1m FAITAPEEDG24
Add to basketEdge Masking Tape 24mm x 41.1m FAITAPEEDG24
Availability: 12 in stock
Availability: 12 in stock
Product Description
1 x Faithfull Edge Masking Tape 24mm x 41.1m
| Weight | 124 g |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 127 × 127 mm |