DuraSpin® Collated Screws Fermacel Fibre Board to Wood 3.9 x 30mm (Pack 1000) SEN39J30MP
Add to basketDuraSpin® Collated Screws Fermacel Fibre Board to Wood 3.9 x 30mm (Pack 1000) SEN39J30MP
Availability: 12 in stock
SKU:
73454-uk
Categories: Collated Screws, Nailing & Stapling Accessories, Power Tool Accessories
Brand: Senco
Weight(kg): 2.12
Barcode: gtin:8715274010731
Part No: 39J30MP
Tariff Code: 73181290
Availability: 12 in stock
Product Description
CE-marked (EN145566).
Suitable for both cordless and mains operated machines.
Size: 3.9 x 30mm.
| Weight | 2120 g |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 560 × 120 mm |