Drywall Screw Phillips Bugle Head TFT ZP 3.5 x 32mm Bulk 1000 FORDWS32
Add to basketDrywall Screw Phillips Bugle Head TFT ZP 3.5 x 32mm Bulk 1000 FORDWS32
Availability: 12 in stock
Availability: 12 in stock
Product Description
APPLICATION:
Designed for fitting dry linings to studding.
Drywall Screw Phillips Bugle Head TFT ZP 3.5 x 32mm Bulk 1000
| Weight | 1746 g |
|---|---|
| Dimensions | 110 × 85 × 160 mm |