Drywall Collated Screw Phillips Bugle Head SCT 3.9 x 38mm Box 1000 FORDWS38BPC
Add to basketDrywall Collated Screw Phillips Bugle Head SCT 3.9 x 38mm Box 1000 FORDWS38BPC
Availability: 9 in stock
Availability: 9 in stock
Product Description
They are supplied collated, with 50 screws per strip and 1,000 screws per box.
APPLICATION:
Designed for fitting dry lining to studding.
Drywall Collated Screw Phillips Bugle Head SCT 3.9 x 38mm Box 1000
| Weight | 2289 g |
|---|---|
| Dimensions | 260 × 230 × 570 mm |