Combination Spanner CV Satin Finish 50mm FAISPAC50
Add to basketCombination Spanner CV Satin Finish 50mm FAISPAC50
Availability: 12 in stock
SKU:
73387-uk
Categories: Hand Tools, Mechanic's Tools, Spanners - Combination Metric
Brand: Faithfull
Weight(kg): 2.16
Barcode: gtin:5023969272559
Tariff Code: 82041100
Availability: 12 in stock
Product Description
Size 50mm
| Weight | 2160 g |
|---|---|
| Dimensions | 530 × 50 × 100 mm |