Combination Spanner CV Satin Finish 20mm FAISPAC20
Add to basketCombination Spanner CV Satin Finish 20mm FAISPAC20
Availability: 12 in stock
SKU:
88500-uk
Categories: Hand Tools, Mechanic's Tools, Spanners - Combination Metric
Brand: Faithfull
Weight(kg): 0.17
Barcode: gtin:5023969270760
Tariff Code: 82041100
Availability: 12 in stock
Product Description
Size 20mm
| Weight | 170 g |
|---|---|
| Dimensions | 270 × 25 × 50 mm |