Coach Screw Hexagon Head Single Thread ZP M10 x 200mm Bag 10 FORCS10200M
Add to basketCoach Screw Hexagon Head Single Thread ZP M10 x 200mm Bag 10 FORCS10200M
Availability: 12 in stock
Availability: 12 in stock
Product Description
These Coach Screws conform to DIN 571 standards.
APPLICATION:
Single thread screws have been designed to offer higher pull out values and quicker insertion.
Coach Screw Hexagon Head Single Thread ZP M10 x 200 Bag 10
| Weight | 1000 g |
|---|---|
| Dimensions | 170 × 117 × 333 mm |