Cable Clip Flat Grey 10.00mm Box 100 FORFCC10G
Add to basketCable Clip Flat Grey 10.00mm Box 100 FORFCC10G
Availability: 10 in stock
SKU:
87294-uk
Categories: Adhesives - Fixings & Hardware, Cable Clips, Fixings
Brand: ForgeFix
Weight(kg): 0.204
Barcode: gtin:5028485014881
Part No: FCC10G
Tariff Code: 39269097
Availability: 10 in stock
Product Description
Application:
Cable Clip Flat Grey 10.00mm Box 100
| Weight | 204 g |
|---|---|
| Dimensions | 55 × 125 × 90 mm |