Bi-Metal Cobalt Holesaw 92mm FAIHSVP92
Add to basketBi-Metal Cobalt Holesaw 92mm FAIHSVP92
Availability: 10 in stock
SKU:
84031-uk
Categories: Drill Bits & Holesaws, Holesaws, Holesaws & Accessories
Brand: Faithfull
Weight(kg): 0.326
Barcode: gtin:5023969296128
Tariff Code: 82076050
Availability: 10 in stock
Product Description
Suitable for use in most variable speed power drills.
Specification
Cutting Depth: 38mm
Diameter: 92mm
| Weight | 326 g |
|---|---|
| Dimensions | 47 × 111 × 92 mm |