Baypole Self-Drill Screw Phillips Wafer Head ZP 4.8 x 100mm Box 100 FORBPS48100P
Add to basketBaypole Self-Drill Screw Phillips Wafer Head ZP 4.8 x 100mm Box 100 FORBPS48100P
Availability: 12 in stock
Availability: 12 in stock
Product Description
APPLICATION:
The large wafer head distributes the load on numerous types of PVCu sections requiring joining.
Head: Wafer Head
Finish: Zinc Plated
Size: 4.8 x 100mm
Pack: Box 100
| Weight | 1101 g |
|---|---|
| Dimensions | 55 × 35 × 75 mm |