BAHCOFIT Nut Driver 8.0 x 150mm BAH198080150
Add to basketBAHCOFIT Nut Driver 8.0 x 150mm BAH198080150
Availability: 4 in stock
SKU:
246089
Categories: Hand Tools, Nutspinners, Screwdrivers
Brand: Bahco
Weight(kg): 0.111
Barcode: gtin:7314150281800
Part No: B198.080.150
Tariff Code: 82054000
Availability: 4 in stock
Product Description
Tip Size: 8.0mm
Blade Length: 150mm.
| Weight | 111 g |
|---|---|
| Dimensions | 267 × 34 × 34 mm |