ALU430 43cm Single Track Socket Clip Rail TENALU430
Add to basketALU430 43cm Single Track Socket Clip Rail TENALU430
Availability: 4 in stock
SKU:
96220-uk
Categories: Hand Tools, Mechanic's Tools, Socket Clip Rails - Trays & Clips
Brand: Teng
Weight(kg): 0.042
Barcode: gtin:5020385210066
Part No: ALU430
Tariff Code: 76169990
Availability: 4 in stock
Product Description
Clips NOT included.
The TENALU430 Section Rail has the following length: 430mm (17in).
| Weight | 42 g |
|---|---|
| Dimensions | 450 × 10 × 40 mm |