A100 HSS Jobber Drill Bit 7.00mm OL:109mm WL:69mm DORA100700
Add to basketA100 HSS Jobber Drill Bit 7.00mm OL:109mm WL:69mm DORA100700
Availability: 12 in stock
SKU:
97907-uk
Categories: Drill Bits - Metal, Drill Bits & Holesaws, HSS Jobber - Twist Drills for Metal
Brand: Dormer
Weight(kg): 0.024
Barcode: gtin:7320760002247
Part No: A1007.0
Tariff Code: 82075060
Availability: 12 in stock
Product Description
DIN338RN
BS328
ISO235
Tip diameter: 7.0mm.
Working length: 69mm.
Overall length: 109mm.
| Weight | 24 g |
|---|---|
| Dimensions | 106 × 7 × 6 mm |