A002 HSS-TiN Coated Jobber Drill 8.50mm OL:117mm WL:75mm DORA002S85
Add to basketA002 HSS-TiN Coated Jobber Drill 8.50mm OL:117mm WL:75mm DORA002S85
Availability: 4 in stock
Availability: 4 in stock
Product Description
Dormer A002 HSS-TiN Coated Jobber Drill 8.50mm.
Pouch of 1.
Tip Diameter: 8.50mm.
Working Length: 75mm.
Overall Length: 117mm.