3830-111-C Bi-Metal Variable Pitch Holesaw 111mm BAH3830111C
Add to basket3830-111-C Bi-Metal Variable Pitch Holesaw 111mm BAH3830111C
Availability: 4 in stock
Availability: 4 in stock
Product Description
Bahco Sandflex® holesaws are made for high precision cutting of holes from 14 mm to 152 mm diameter in all sawable materials up to 38 mm thick.
All saws have varipitch (4-6tpi) blades.
Size: 111 mm.