21° Galvanised Ring Shank Stick Nails 2.5 x 50mm (Pack 2000) BOSRH25R5050
Availability: Out of stock
Availability: Out of stock
Product Description
Packs of 2000 Round head nails.
50 mm Galvanised Ring round head nails.
Type: Ring.
Head Width: 2.5mm.
Length: 50mm.
Pack: Box of 2000 nails.
| Weight | 4800 g |
|---|---|
| Dimensions | 90 × 230 × 190 mm |