16A 20° Galvanised Brad Nails 32mm (Box 2000) RPD16A32
Add to basket16A 20° Galvanised Brad Nails 32mm (Box 2000) RPD16A32
Availability: 4 in stock
SKU:
TBRPD16A32
Categories: Brad Nails & Pins, Nailing & Stapling Accessories, Power Tool Accessories
Brand: Rapid
Weight(kg): 0.476
Barcode: gtin:4051661024184
Part No: 5000817
Tariff Code: 73170020
Availability: 4 in stock
Product Description
Suitable for the BN64 Cordless 20° Brad Nailer.
1 x Box of 2000 Rapid 16A 20° Brad Nails 32mm
| Weight | 476 g |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 195 × 40 mm |