424-P Bevel Edge Chisel 38mm (1.1/2in) BAH424P38
Add to basket424-P Bevel Edge Chisel 38mm (1.1/2in) BAH424P38
Availability: 2 in stock
SKU:
81184-uk
Categories: Hand Tools, Wood Chisels, Woodworking Tools
Brand: Bahco
Weight(kg): 0.471
Barcode: gtin:7311518238469
Part No: 424P-38
Tariff Code: 82053000
Availability: 2 in stock
Product Description
Includes protective holster.
Size: 38mm.
| Weight | 471 g |
|---|---|
| Dimensions | 78 × 295 × 54 mm |